Знамиња 19

Регуларна цена 1,500.00 MKD
Регуларна цена Цена на распродажба 1,500.00 MKD
На продажба Распродадено!

Декоративни повеќенаменски знаменца за прослава или декорација на домот. Изработени од 100% веганска кожа. Станува збор за 19 знаменца со висина од 15 цм и ширина 15 цм. Вкупната должина на производот е 300 цм со додаток за врзување од двете страни со должина од по 10 цм. 

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

300 цм

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини.
Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Подлогата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред да се здипли.
За да се ослободите од згужваност, поставете ја подлогата на рамна површина и на сонце, или пак во сушара 3-5мин. на средна температура.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција