Премини на информацијата за продуктот
1 од 3

Дрвени Букви Кирилица

Регуларна цена 1,350.00 MKD
Регуларна цена Цена на распродажба 1,350.00 MKD
На продажба Распродадено!
Изработени од најфино буково дрво со дебелина од 6,5мм. со висина до 65 мм.
Сечени на ласерска машина и потоа обработени со двоен заштитен премаз ослободен од токсини и прилагоден за употреба за мали деца.

Материјал

100% бука

Димензии

~ 65mm x 65mm

Одржување

Се чисти и пребришува со сува или морка крпа.
Не е препорачливо да стојат во вода.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција