Премини на информацијата за продуктот
1 од 8

Мини Подлога со Дрвени Форми

Регуларна цена 1,750.00 MKD
Регуларна цена Цена на распродажба 1,750.00 MKD
На продажба Распродадено!
Повеќенаменска и практична еко подлога, рачно изработена од 100% веганска кожа со принт форми на која се редат дрвените форми кои се  изработени од најфино буково дрво со дебелина од 6,5мм.
Сечени на ласерска машина и потоа обработени со двоен заштитен премаз ослободен од токсини и прилагоден за употреба за мали деца.

Материјал

100% бука

Димензии

80мм*80мм

Одржување

Се чисти и пребришува со сува или морка крпа.
Не е препорачливо да стојат во вода.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција