★ Капа Песок - возрасни ★

Регуларна цена 550.00 MKD
Регуларна цена 650.00 MKD Цена на распродажба 550.00 MKD
На продажба Распродадено!
It's the most wonderful time of the year.

Материјал

надвор: 100% веганска кожа и внатре: 100% памучна постава

Димензии

возрасни

Одржување

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција