Премини на информацијата за продуктот
1 од 3

Корпа МИНИ Небо

Регуларна цена 590.00 MKD
Регуларна цена 300.00 MKD Цена на распродажба 590.00 MKD
На продажба Распродадено!
Повеќенаменска двострана корпа, рачно изработена од 100% веганска кожа. Совршена за организација и декорација во просторот.

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

20 цм x 20 цм

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини. Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Корпата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред употреба.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција