Премини на информацијата за продуктот
1 од 5

Торба со рачки МАКСИ

Регуларна цена 1,280.00 MKD
Регуларна цена 1,600.00 MKD Цена на распродажба 1,280.00 MKD
На продажба Распродадено!

Повеќенаменска торба со рачки и можност за затворање. Рачно изработена од 100% веганска кожа. Совршена за организација и декорација во просторот.

 

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини. Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Корпата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред употреба.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција