Премини на информацијата за продуктот
1 од 2

МИДИ Организер

Регуларна цена 1,500.00 MKD
Регуларна цена Цена на распродажба 1,500.00 MKD
На продажба Распродадено!
Мултифункционален организер

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

80цм*60цм

Одржување

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција