Премини на информацијата за продуктот
1 од 8

Подлога/торба МИДИ Какао

Регуларна цена 2,100.00 MKD
Регуларна цена Цена на распродажба 2,100.00 MKD
На продажба Распродадено!

Повеќенаменска кружна двострана МИДИ еко подлога/торба, рачно изработена од 100% веганска кожа со врвка.

Совршена за собирање и пренос на играчките од едно на друго место.

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

100 цм x 100 цм

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини.
Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Подлогата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред да се здипли.
За да се ослободите од згужваност, поставете ја подлогата на рамна површина и на сонце, или пак во сушара 3-5мин. на средна температура.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција