Премини на информацијата за продуктот
1 од 4

МИДИ Престилка

Регуларна цена 1,000.00 MKD
Регуларна цена Цена на распродажба 1,000.00 MKD
На продажба Распродадено!

Повеќенаменска МИДИ престилка рачно изработена од 100% веганска кожа со преклоп прерамки и нитни за регулирање на големината. Совршена за заштита на облеката при било која активност. Престилката има два предни џеба за помош при работа.

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини.
Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Престилката може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред да се здипли.
За да се ослободите од згужваност, поставете ја подлогата на рамна површина и на сонце, или пак во сушара 3-5мин. на средна температура.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција