Премини на информацијата за продуктот
1 од 8

МИДИ Village

Регуларна цена 2,600.00 MKD
Регуларна цена Цена на распродажба 2,600.00 MKD
На продажба Распродадено!

Повеќенаменска и практична еко подлога со принт село, рачно изработена од 100% веганска кожа. Дизајнот е прилагоден за детска игра и учење преку игра.

Подлогата секако ќе најде уште милион начини на употреба. Ниту еден од нив не е точен или погрешен.

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

100цм x 100цм

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини.
Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Подлогата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред да се здипли.
За да се ослободите од згужваност, поставете ја подлогата на рамна површина и на сонце, или пак во сушара 3-5мин. на средна температура.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција