Премини на информацијата за продуктот
1 од 3

МИДИ Софт Негро

Регуларна цена 2,650.00 MKD
Регуларна цена Цена на распродажба 2,650.00 MKD
На продажба Распродадено!
Повеќенаменска и практична еко подлога, рачно изработена од 100% веганска кожа

Материјал

надворешен дел : 100% веганска кожа и внатрешен дел : исполна од 2 цм сунѓер

Димензии

100цм*100цм

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини.
Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Подлогата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција