Мини Молика

Регуларна цена 720.00 MKD
Регуларна цена 900.00 MKD Цена на распродажба 720.00 MKD
На продажба Распродадено!
Двобојна, повеќенаменска и практична еко подлога, рачно изработена од 100% веганска кожа       

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

36цм x 56цм

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини.
Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Подлогата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред да се здипли.
За да се ослободите од згужваност, поставете ја подлогата на рамна површина и на сонце, или пак во сушара 3-5мин. на средна температура.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција