Премини на информацијата за продуктот
1 од 9

МИНИ Не лути се човече со човечиња и коцка

Регуларна цена 1,900.00 MKD
Регуларна цена 1,900.00 MKD Цена на распродажба 1,900.00 MKD
На продажба Распродадено!

Пресреќни сме што можеме да споделиме со вас дека во соработка со МONKDOLLS  ја оживеавме играта од нашето детство - НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ.:hugging_face:

ЅУНИЦА ја направи подлогата, а човечињата и коцката се изработени од МONKDOLLS.

Станува збор за комплет спакуван во Ѕуница торбичка. Комплетот се состои од повеќенаменска и практична еко подлога, рачно изработена од 100% веганска кожа со принт за играта НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ и 16 човечиња со 4 бои и коцка изработена од дрво. Подлогата е со дименизи 35 цм. x 56 цм. Дијаметарот на човечињата е 2.5 цм. со висина од 6.2 цм. Направени се од БУКА и обоени со бои прилагодена за употреба и детска игра.

 

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

36цм*56цм

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини.
Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Подлогата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред да се здипли.
За да се ослободите од згужваност, поставете ја подлогата на рамна површина и на сонце, или пак во сушара 3-5мин. на средна температура.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција