МИНИ Памук

Регуларна цена 700.00 MKD
Регуларна цена Цена на распродажба 700.00 MKD
На продажба Распродадено!
Повеќенаменска и практична еко подлога, рачно изработена од 100% веганска кожа

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

36цм*56цм

Одржување

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција