Премини на информацијата за продуктот
1 од 3

★ Ранер за на маса - Руби ★

Регуларна цена 700.00 MKD
Регуларна цена 1,000.00 MKD Цена на распродажба 700.00 MKD
На продажба Распродадено!
It's the most wonderful time of the year

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

35cm*180cm

Одржување

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција