Премини на информацијата за продуктот
1 од 8

Ѕуница Х Magic Box Новогодишен сет

Регуларна цена 1,700.00 MKD
Регуларна цена 0.00 MKD Цена на распродажба 1,700.00 MKD
На продажба Распродадено!

Сетот се состои од една мини Ѕуница Basic подлога и Magic Box Let's Decorate the Christmas Tree пластелини.

Ѕуница подлога е со димензија 35 x 56 цм. од колекција Неутрал. 

Let's Decorate the Christmas Tree:

:christmas_tree: зелен пластелин /во пакување од 100 мл/,

:santa: црвен пластелин /во пакување од 100 мл/,

:snowman_without_snow:бел пластелин /во пакување од 100 мл/,

:cookie:кафеав пластелин /во пакување од 100 мл/ зачинет со цимет, ѓумбир, ванила, и посип од полимерена глина. 

1 голем биоразградлив скач елка /висина 12цм/, торбичка со обоени лелебии, дрвени мини фигури елки, дрвени мини фигури снегулки, ѕвезди, мини сијалички, дрвено сукалце и платнена торбичка за чување на ситните елементи.

Сетот содржи ситни делчиња и не е соодветен за деца помали од 3 години. Се препорачува надзор од возрасен.

 

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

36цм*56цм

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини.
Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Подлогата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред да се здипли.
За да се ослободите од згужваност, поставете ја подлогата на рамна површина и на сонце, или пак во сушара 3-5мин. на средна температура.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција