Премини на информацијата за продуктот
1 од 5

МАКСИ Јоргован-Песок CIRCLE

Регуларна цена 2,700.00 MKD
Регуларна цена Цена на распродажба 2,700.00 MKD
На продажба Распродадено!
Двобојна кружна повеќенаменска и практична еко подлога, рачно изработена од 100% веганска кожа. МАКСИ Јоргован-Песок е дел од колекција PASTELS CIRCLE, подлоги одлични за на плажа, за пикник во природа и за уште милион начини на употреба. 

Материјал

100% веганска кожа

Димензии

140цм*140цм

Одржување

Бришење со сува или мокра крпа, влажни марамици или средство за чистење на нежни површини.
Не се пере и не се чисти со средство со големо количество на хемикалии.
Подлогата може да се намокри, но задолжително да се исуши темелно пред да се здипли.
За да се ослободите од згужваност, поставете ја подлогата на рамна површина и на сонце, или пак во сушара 3-5мин. на средна температура.

За полесно секојдневие

Една подлога, а милион начини за користење, ниту еден од нив не е погрешен или точен. Едноставен производ кој изобилува со практичност и олеснување на секојдневието на секој еден од нас. Мултифункционални, лесни за одржување и се вклопуваат за сечиј вкус и сечија потреба.

Погледни ја целата колекција